Audyt konta Instagram


Czy Twoje konto na Instagramie wymaga reanimacji? Czy zdarzyły ci się miesiące, a nawet lata, nie analizując nawet tego, co działa, a co nie? Nie jesteś sam. Audyt na Instagramie może nie wydawać się najbardziej zabawną i ekscytującą rzeczą na świecie, ale może pomóc ci ogromnie odkryć kilka interesujących informacji. Problemem, z którym boryka się większość marek, jest ustalenie, od czego zacząć. Albo to, że nie mają planu działania.


Audyt Instagram


Skupimy się na trzech głównych aspektach:


Kontrola treści

Jeśli nie udostępniasz treści, które współgrają z Twoimi odbiorcami, odniesienie sukcesu na Instagramie będzie niemożliwe. W pierwszym kroku zajmiemy się twoimi zdjęciami, filmami, hashtagami i częstotliwością publikowania. Celem jest sprawdzenie, jaki rodzaj treści działa najlepiej, aby móc udostępniać ich więcej.Grupa obserwujących

Następnie przyjrzyjmy się, kto Cię obserwuje. Zapoznanie się z odbiorcami pomoże udostępniać trafniejsze treści i zapewnia wgląd w to, kim są potencjalni klienci. Chociaż możesz mieć na uwadze klienta docelowego, możesz odkryć nowy rynek, kontrolując swoich obserwujących na Instagramie.Audyt profilu i marki

Sprawdzamy profil i branding. Upewniamy się też, że Twoje logo na Instagramie jest aktualne i ma odpowiednie wymiary i czy jest zgodne z innymi profilami mediów społecznościowych. Utrzymywanie spójnego wizerunku profilu ułatwia identyfikację marki bez względu na to, w jakiej sieci społecznościowej się znajdują.Instagram Fake Followers

Każdy chce mieć kawałek wizualnie bogatej i wciągającej platformy. W rezultacie, wpływowi użytkownicy pobierają więcej opłat za treści sponsorowane w swoich kanałach. Bez angażowania kliknięć w post, marki są jeszcze bardziej zainteresowane wskaźnikami próżności, takimi jak obserwatorzy i polubienia. Fałszywe konta na Instagramie to najprawdopodobniej wynik usług, które oferują sprzedaż pewnej liczby obserwujących. Niekoniecznie są to obserwatorzy generujący zaangażowanie.


Instagram Fake Followers

Konsekwencje kupowania follow


Konsekwencje kupowania follow

W przypadku marek, które mają fałszywych obserwatorów w ramach własnego profilu, zwiększa się liczba obserwujących i zmniejsza współczynnik zaangażowania. Co gorsza, może to również spowodować, że Twoje konto obniży zasięg wyświetleń, a nawet zostanie zawieszone. A co najważniejsze, dla każdego, kto poświęca czas na weryfikację rozbudowanych kont, to że kupiłeś polubienia lub obserwatorów, jest oczywiste. Może to zaszkodzić wizerunkowi Twojej marki online.

W branży influencer marketingu fałszywych obserwatorów posiadają wpływowe osoby, które mogą równie dobrze sprzedawać marki. Ci wpływowi wypierają także mniejszych wpływowców, którzy mają prawdziwą publiczność. Większość marek widzi tylko duże liczby i ignoruje bardziej autentyczną opcję. Fałszywi obserwatorzy mają również duży wpływ na wskaźniki, o których mówi się, gdy marka widzi tak niskie zaangażowanie ze strony rzekomo wielkich wpływowych osób.
W jaki sposób nasza agencja marketingowa pomoże Twojej firmie?


Jeśli chodzi o marketing na Instagramie, to nie tylko nasza praca, to forma sztuki. Przeprowadzimy Cię przez proces krok po kroku, w jaki sposób pomożemy rozwinąć Twój biznes, korzystając z naszych zaawansowanych strategii marketingowych.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej