Tworzenie treści marketingowych


Pomagamy firmom znaleźć wyjątkowy głos na rynku dzięki wyjątkowemu copywritingowi, marketingowi treści. Jesteśmy zespołem copywriterów, strategów marketingu treści, kierowników projektów i specjalistów od tonów głosu. Budujemy silne relacje, reagując na klientów zwinnością, wglądem i precyzją. Jesteśmy szybcy i rozważni w naszym podejściu, łącząc energię i doświadczenie, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Tworzenie tekstów marketingowych

Copywriting


Oferujemy równowagę jasnego myślenia i ostrego pisania.

Namiętne, ale obiektywne, zapewniamy jasność, której potrzebujesz, aby komunikować się z celem i przekonaniem.


Artykuły / Teksty Seo

Żadna firma, marka ani witryna internetowa nie mogą pozwolić sobie na pominięcie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.Content marketing

Spraw, aby więcej osób zauważyło Twoją markę, produkt lub usługę.
Buduj relacje z potencjalnymi klientami i lojalność z dotychczasowymi.Opisy Produktów

Dobrze napisane opisy mogą dostarczyć wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć decyzję i dać temu dodatkowe pchnięcie do zakupu!Teksty do Bloga

Od zabawnych i błyskotliwych blogów po dobrze rzygotowane artykuły branżowe, z łatwością możemy skierować naszą rękę na każdy temat.Treści social media

Zachowaj ciągłość między wizerunkiem swojej marki i osobowością mediów społecznościowych.Hasła i treści reklamowe

Newslettery, maile sprzedażowe. Wszystko czego potrzebujesz aby podnieść skuteczność swoich działań reklamowych.Czym jest copywriting?


Copywriting to umiejętność, która jest dziś potrzebna WSZĘDZIE. Jest używany w setkach tysięcy materiałów i wiadomości wysyłanych codziennie, aby docierać do konkretnych odbiorców, przez całą dobę. Oznacza to, że istnieje ciągła pula ofert marketingowych copywriterów, którzy mogą pisać dla wielu różnych projektów. Tradycyjnie przed pojawieniem się Internetu, copywriting był potrzebny dla kilkunastu różnych rodzajów materiałów marketingowych: pocztówek, gazet i czasopism, reklam telewizyjnych i radiowych, broszur, plakatów, kuponów, kart sprzedaży, a nawet opakowań. Dzisiaj świat copywritingu eksplodował online jako kluczowy element od 75 do 100 lub nawet więcej różnych narzędzi marketingowych i taktyk, takich jak strony internetowe, e-mail marketing, artykuły online, posty w mediach społecznościowych, blogi, reklamy online, filmy wideo, seminaria internetowe, prezentacje i tak dalej.Czym jest copywriting?

Kampania marketingowa dotycząca tylko jednego produktu może wymagać klasycznego copywritingu i wielu innych. W zależności od rodzaju produktu: strona sprzedaży produktów, opakowanie / etykieta produktu, reklamy produktów w Google, na Facebooku i innych popularnych serwisach internetowych, reklamy produktów w czasopismach drukowanych, broszury do rozdania na targach lub specjalny raport dotyczący problemu, który produkt rozwiązuje, e-maile promujące produkt, case studies, które wyjaśniają, jak klienci odnoszą korzyści z produktu, arkusze specyfikacji produktu i instrukcje obsługi stron internetowych, artykuły i posty na blogu na temat produktu, referencje i historie klientów, listy sprzedaży dla direct mail i / lub stron internetowych, wizytówki przedstawiające firmę czy regulaminy sklepów internetowych. Każda firma produkująca produkty, sprzedająca usługi potrzebuje dobrego copywritingu, aby konkurować o klientów i dochody.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej