KONSULTACJE I STRATEGIE MARKETINGOWE


Współpracujemy z klientami, pomagając im rozwijać się w budowaniu strategii marketingowych i reklamowych. W naszych konsultacjach dotyczących marketingu pomagamy klientom opracować plan działania, wyznaczamy cele marketingowe i wybieramy wspólnie taktyki marketingowe, które pozwolą odnieść sukces.


Konsultacje marketingowe

Plan marketingowy

PLAN MARKETINGOWY WYKONANY TYLKO DLA CIEBIE


Pracujemy indywidualnie z firmami, aby stworzyć plan marketingowy unikalny dla mocnych stron marki, idealnej klienteli, konkurencji, słabości i budżetu marketingowego. Żadne dwie konsultacje marketingowe nie są takie same, ponieważ każda firma ma swoje unikalne problemy i wyzwania, które należy przezwyciężyć za pomocą odpowiedniej strategii. Pod koniec naszych konsultacji dotyczących marketingu nasi klienci odchodzą z przekonaniem do planu marketingowego, zaproponowanej taktyki zbudowanej z myślą o celach biznesowych i budżetu marketingowego przeznaczonego na osiągnięcie największego efektu oraz planu pomiaru w celu śledzenia postępów. Nasze konsultacje dotyczące marketingu internetowego koncentrują się na trzech etapach: odkryciu, pomiarze i planowaniu.

STRATEGIA MARKETINGOWA

Współpracujemy z klientami, aby zidentyfikować mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia ich firmy oraz stworzyć plan, w jaki sposób mogą konkurować na rynku by rozwijać swoją działalność. W pierwszej fazie konsultacji poświęcamy czas na poznanie Twojej firmy, konkurencji i klientów. Na etapie odkrywania identyfikujemy kluczowe elementy udanego planu marketingowego. Jeśli nigdy wcześniej nie analizowałeś swojego marketingu nie zauważyłeś, że twoja strategia marketingowa nie działa lub próbujesz założyć firmę od podstaw, etap odkrywania to miejsce, w którym pomożemy Ci zidentyfikować podstawy Twojego planu. Podobnie jak większość naszych klientów, możesz nie wiedzieć, co oznaczają twoje obecne działania marketingowe, a nawet nie zrozumieć, co działa, a co nie oraz co robić dalej.

Strategia marketingowa


CELE MARKETINGOWE

Celem strategicznego marketingu jest zapewnienie wyników finansowych, ale jeśli nie monitorujesz dokładnie efektów marketingu w swojej firmie, prawdopodobnie nie masz pojęcia, w jaki sposób Twoje budżety wydane na marketing wpływają na Twoje realne zyski, wzrosty lub cele . Pomagamy klientom identyfikować najważniejsze cele marketingu w kampaniach reklamowych. Drugi etap naszych konsultacji dotyczących marketingu koncentruje się na ustalaniu kluczowych wskaźników wydajności w oparciu o Twoje unikalne cele biznesowe. Na tym etapie współpracujemy z Tobą, aby stworzyć marketingowy system pomiaru, który pozwoli Ci dowiedzieć się, jak Twój marketing działa na pierwszy rzut oka i jaki ma wpływ na bieżące operacje i ogólny wzrost. Zamiast dodawać do swojej firmy kolejne narzędzie, którego nie rozumiesz lub nie możesz powiązać bezpośrednio z rentownością, pomożemy Ci powiązać marketing z finansami firmy w sposób, który ma sens.Planowanie marketingowe

PLANOWANIE MARKETINGOWE I ALOKACJA BUDŻETU

Na podstawie naszych konsultacji wyciągamy wnioski, aby opracować plan marketingowy i budżet, który będzie przewodnikiem codziennych działań. Po zapoznaniu się z Twoją firmą i branżą opracowujemy plan krok po kroku, który ustanawia wszystko, co należy zrobić, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu prawdziwych rezultatów. Każdy plan marketingowy jest unikalny dla klienta, skupiający się na właściwej kombinacji strategii marketingowych i reklamowych z optymalnym dla Ciebie budżetem. Pomagamy klientom przydzielać budżety marketingowe, aby jak najlepiej je wykorzystać w oparciu o nasze doświadczenie. Pod koniec konsultacji marketingowych odchodzisz z zaufaniem do stworzonego planu marketingowego i wiedzy o tym, które działania są najważniejsze. Pod koniec konsultacji mamy zbudowany wysoki poziom zaufania naszych klientów i często przyjmujemy rolę wdrożenia marketingowego oraz zarządzamy codziennymi działaniami marketingowymi firmy. Możesz jednak wziąć wykonanie planu marketingowego w swoje ręce i wdrążać go według własnego uznania.ODKRYJ NAJLEPSZE STRATEGIE MARKETINGOWE DLA TWOJEGO BIZNESU

Nie wiesz, od czego zacząć sprzedawać swoją firmę w Internecie lub jaki plan marketingowy będzie dla Ciebie skuteczny? Nasza konsultacja dotycząca strategii marketingowej pomaga Twojej firmie zawęzić plan marketingowy do działań, które można podjąć.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej