Rzeczy niemożliwe zalatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.


O nas

FIRMA

Marketing Clinic to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług specjalizująca się w zwiększaniu świadomości marki poprzez media społecznościowe, optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), projektowanie stron internetowych, tworzenie treści, usługi PR i doradztwo.

Naszym celem jest stać się cennym zasobem, zwiększając zyski, zwiększając ruch na Twojej stronie internetowej, zwiększając świadomość marki i pozostawiając rzeczy ładniejsze niż je zastaliśmy. Wierzymy, że możliwości Twojego biznesu są nieskończone!

Przystępność, kreatywność i innowacyjność są tym, co robimy.

ZESPÓŁ

Dzięki zróżnicowanemu zestawowi umiejętności i doświadczeniu w różnych branżach, nasz zespół jest podekscytowany codziennym podejmowaniem pracy nad tworzeniem nowych rozwiązań cyfrowych i rozwiązywaniem złożonych problemów.

WIZJA

Środowisko cyfrowe stale się zmienia, a to, co działa dzisiaj, może nie działać jutro. Uważamy, że strony internetowe i kampanie marketingowe powinny być piękne, intuicyjne i zapewniające użytkownikom możliwość działania, i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że jesteśmy w czołówce najnowszych technologii i trendów cyfrowych.

MISJA

Chcemy, abyś wygrał, ponieważ jeśli Ty wygrywasz = my wygrywamy. Zapytamy Cię o Twoje cele, Twoje potrzeby i miejsce, w którym chcesz być, ponieważ im więcej wiemy o Tobie i Twoich celach biznesowych, tym łatwiej nam Cię tam zabrać.

Dysponując różnorodnymi narzędziami online, możemy znaleźć najlepszą cyfrową receptę, która spełni Twoje cele. Od podnoszenia profilu społecznego i zwiększania zaangażowania do generowania leadów i zwiększania ruchu, nasz zespół może znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb biznesowych.

Odpowiednia strategia online zwiększy znaczące zaangażowanie klientów, co zwiększy zyski. Zapewniamy, że Twoja obecność w Internecie będzie wyglądać świetnie i będzie konwertować.Bartosz Sudół

Bartosz Sudół

CO FOUNDER / CEO


Patrycja Juraszus

Patrycja Juraszus

CREATIVE DIRECTORZacznijmy budować Twoją markę w sieci!

Pomożemy Ci rozwijać biznes i osiągnąć cele.


NAPISZ DO NAS