Organizacja wydarzeń


Doskonałość jest kamieniem węgielnym naszej firmy! Zapewniamy, że każda część Twojego wydarzenia będzie najlepiej odzwierciedlała Twoją markę.
Od najmniejszego szczegółu do najbardziej skomplikowanego zadania, nasz zespół jest po to, aby Ci służyć. Organizując eventy chcesz poczuć się bezpiecznie. Masz tylko jedną szansę, aby zaimponować swoim gościom, więc spotkanie musi przebiegać zgodnie z planem.


Czym jest program lojalnościowy

Możemy wesprzeć Cię organizacją konferencji, seminariów, wydarzeń dla klientów, wydarzeń VIP, imprez gościnnych, spotkań zarządu, szkoleń, spotkań inauguracyjnych, sprzedażowych, pokazów na żywo, wydarzeń dla partnerów biznesowych, wydarzeń dla pracowników i programów motywacyjnych. Ale możemy również wesprzeć Cię częściami organizacyjnymi wydarzenia, takimi jak zaproszenia, branding wizualny, rejestracje (w tym usługi opaskowania).

Marketing Clinic zaprezentuje Twoją markę w nowym i ulepszonym świetle w wybranych, silnie promowanych wydarzeniach. Opracujemy strategię marketingową eventu i plan aktywacji, zaprojektujemy i wyprodukujemy prezentację i oznakowanie wydarzenia, zatrudnimy pracowników, zaplanujemy harmonogram wydarzeń oraz zapewniamy raportowanie po zdarzeniu, relację fotograficzną i video. Zostaw nam wszystkie szczegóły i logistykę!


Oferujemy personel promocyjny na Twoje wydarzenia i kampanie.


Wiemy, że kampanie marketingowe eventów są tak skuteczne, jak personel, który je wykonuje. Jakość naszych pracowników eventowych odróżnia nas od konkurencji. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom ambasadorów marki i menedżerów imprez, którzy są rygorystycznie sprawdzani i szkoleni, aby zapewnić im ucieleśnienie marki, skutecznie komunikować przekaz marki i bezbłędnie wykonywać nasze imprezy.Marketing Clinic dostarcza inspirujące, skuteczne pomysły, które przekładają się na płynne, kreatywne imprezy firmowe. Od zarządzania wydarzeniami po projektowanie i tworzenie treści oraz wsparcie, rozumiemy terminowość, presję i wyzwania związane z produkcją wydarzeń na żywo.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zaplanować i zarządzać własnym wydarzeniem korporacyjnym, dobrze wiesz jak bardzo jest to złożony proces. Martwisz się, że pojawi się zbyt mało odwiedzających, nie spełnisz oczekiwań gości, albo zdarzą się sytuacje nie przewidziane, które zaburzą cały Twój plan i będziesz zmuszony improwizować.

W końcu zarządzanie zdarzeniami korporacyjnymi nie jest łatwym zadaniem. Trzeba podejść do niego kompleksowo. Pozostawienie go w niewłaściwych rękach kosztuje pieniądze, czas i reputację zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy.

Pracujemy z Tobą nad koncepcją początkowego wydarzenia, tworzymy scenariusz i projektujemy przyciągający motyw imprezy. Wyposażamy w najnowsze technologie eventowe, zarządzając wydarzeniem i zbierając opinie od uczestników.


Jak działa Program lojalnościowy


Dla Ciebie to może być networking; dla nas to skomplikowana i czasochłonna realizacja zakulisowa, która jest tak ważna dla sukcesu imprezy.Co robimy

“Wydarzenie” jest szerokim pojęciem i istnieje wiele wariantów tradycyjnych modeli wydarzeń, z których mogą korzystać firmy każdej wielkości.

Może to być kameralna impreza obiadowa pomiędzy najbliższymi partnerami, aby podziękować im za bieżące wsparcie i obsługę. Może to być ceremonia wręczenia nagród ze ścisłą listą gości, konferencja w celu dzielenia się doświadczeniem branżowym lub targi uwzględniające potrzeby tysięcy odwiedzających.

Catering do szerokiej gamy wydarzeń biznesowych, które przyciągają od 10 do 100 osób.


Jak to robimy

Nasze doświadczenie to jeden z naszych największych atutów – i Twój. Dzięki zespołowi dobrze zorientowanemu w planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu, wiemy jak zorganizować udane wydarzenie.

Znajdziemy rozwiązanie, które w największym stopniu wykorzystuje zasoby. Niezależnie od tego, czy chodzi o negocjacje z kontrahentami, czy maksymalizację zaangażowania dzięki najnowszym technologiom eventowym – znalezienie oszczędności za pośrednictwem naszej sieci partnerów lub zarezerwowanie rozrywki doskonale reprezentującej Twoją markę – nasze zasoby stają się Twoimi.

W ostatecznym rachunku, małe szczegóły mogą zaburzyć plan zarządzania wydarzeniami równie łatwo jak te duże. Zarządzamy tymi drobnymi obowiązkami z zawiłościami, upewniając się, że podróże i zakwaterowanie gości organizowanego przez Ciebie wydarzenia są skutecznie zaplanowane, a catering zaspokaja potrzeby wszystkich uczestników. Przyjmując panowanie nad całym cyklem życia wydarzenia upewniamy się, że każdy detal, mały i duży, jest zmaksymalizowany, aby osiągnąć sukces.W Marketing Clinic mocno wierzymy w osobiste i proaktywne podejście.

Biorąc pod uwagę Twoje cele, życzenia, oczekiwania i Twój budżet. Idziemy dalej niż „organizujemy wydarzenie”. Jesteśmy partnerem w biznesie, zapewniając, że każde przedsięwzięcie staje się silną taktyką, aby osiągnąć cele marketingowe lub biznesowe. Mamy otwartą i szczerą postawę – nie odpowiadamy „nie”.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej