Prowadzenie konta Instagram

Ze względu na swój wizualny charakter Instagram jest idealnym miejscem dla firm, aby opowiedzieć swoją historię. Jest to pierwsza platforma społecznościowa dla osób poniżej 35 roku życia, w której ludzie chcą się dzielić i odkrywać nowe miejsca do odwiedzenia, rzeczy do zrobienia i produkty do wypróbowania.

Ludzie są o 10 razy bardziej skłonni do angażowania się w markę na Instagramie niż na Facebooku. Ludzie podążają za marką – 72% jest bardziej skłonnych do zakupu.


Poznaj wartość Instagram


Social media Instagram


Strategia i doradztwo

Tworzymy strategie specyficzne dla Twojej marki, które zapewniają większe zaangażowanie i głębsze relacje z odbiorcami.Rozwój kampanii

Kreujemy kampanie, które które zwiększają świadomość marki i Twoją obecność do właściwych odbiorców na Instagramie.Influencer Marketing

Wybieramy unikalny zespół rzetelnych Instagrammerów, którzy dzielą się atrakcyjnymi zdjęciami, które odnoszą się do Twojej marki.

Poznaj wartość Instagrama

Jeśli nie korzystasz obecnie z marketingu na Instagramie, aby promować swoją markę lub firmę, tracisz realną sprzedaż. Instagram szybko stał się użyteczną platformą mediów społecznościowych do budowania świadomości marki, zwiększania ruchu i sprzedaży.

Podczas gdy większość właścicieli firm zna przestrzeń reklamową na Facebooku i wykorzystuje swoją platformę do zwiększenia sprzedaży i poszerzenia swojej obecności w Internecie Instagram Marketing szybko staje się równie przydatny, może nawet bardziej niż inne giganty społecznościowe.Strategia marketingowa Instagram

Opracowujemy i realizujemy strategie marketingowe na dużą skalę.

W oparciu o cele Twojej marki tworzymy optymalną strategię, która jest odpowiednia dla Ciebie. Maksymalizujemy wpływ komunikatu Twojej marki poprzez najbardziej skuteczne metody.

Zajmujemy się wszystkim: od koncepcji twórczej, przez realizację kampanii, po mierzenie i raportowanie wyników, upewniamy się, że jest to zrobione poprawnie.


Strategia marketingowa Instagram

strategia brandingowa instagram


Instagram to świetny sposób na wizualizację strategii brandingowych

Zwiększa również poziom zaangażowania klientów, przedstawiając firmy z innej strony, często nieznanej dotychczas klientom.
Spoglądając zza kulis na urywki szczytowych migawek nowych produktów w fazie rozwoju obserwujący zdają sobie sprawę, że biznes ma coś więcej niż tylko zyski.

Wykorzystanie Instagramu nadaje firmie osobowość i ustanawia emocjonalną łączność. W ten sposób Instagram może pomóc w budowaniu lojalności i silniejszych relacji z klientami.

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób prowadzenie profilu na Instagramie może pomóc w zwiększeniu sprzedaży, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej