Zarządzanie sklepami internetowymi

Wiemy, czego oczekujesz od swojego sklepu internetowego i wiemy, co trzeba zrobić, aby wygenerować większą sprzedaż i wyższe zyski.

Specjalizujemy się w pomaganiu sklepom internetowym w ustanawianiu silnej, wyróżniającej się i profesjonalnej obecności w e-commerce – dzięki świetnie wyglądającemu i wysokowydajnemu sklepowi. Wszystko, co robimy, ma na celu pomóc Ci zdobyć więcej klientów, wygenerować więcej transakcji, zmaksymalizować zyski i zapewnić klientom światowej klasy wrażenia – bez wydawania fortuny.

Zapewniamy kompleksowy pakiet modułowych usług e-commerce, które możemy dostosować do Twoich konkretnych potrzeb w oparciu o to, czego szukasz i zasoby, które masz dostępne.

Wynik: zarabiasz więcej, szybciej i bez stresu.


Zarządzanie sklepami internetowymi

Projektowanie i rozwój sklepu e-commerce

woocommerce

Prestashop

Magento

Shoper

Projektowanie i rozwój sklepu e-commerce

Zaczynamy od wszechstronnego wglądu w Twoje potrzeby, Twoich klientów i Twoją konkurencję, dzięki czemu otrzymujesz wysokiej jakości, interesujący sklep. Dodatkowo dbamy o to, aby był solidny, skalowalny i łatwy w zarządzaniu.

Marketing e-commerce

Nasze usługi marketingowe związane z e-commerce pomagają przyciągać ruch do Twojego sklepu, generować konwersje i zwiększać zysk. Pomagamy zaprojektować i wdrożyć kompleksowy program marketingu online, który obejmuje wyszukiwarki, media społecznościowe i public relations.

Zarządzanie sklepami Magento, Prestashop, Shoper, WooCommerce

Zapewniamy pakiet usług specjalnie zaprojektowanych, aby pomóc Twojemu sklepowi rozwijać się, zarządzając szczegółami operacyjnymi. Od zarządzania zamówieniami po pomoc dla klienta i kontrolę jakości – nasze usługi są modułowe i dostępne w miarę potrzeb lub jako kompleksowa usługa, w której zajmujemy się wszystkim.

Prowadzenie sklepu internetowego i zapewnienie doskonałej obsługi klienta może wymagać wiele pracy.

Pomiędzy zarządzaniem stanami magazynowymi, przyjmowaniem i pakowaniem zamówień oraz odpowiadaniem na zapytania klientów, cały proces może szybko stać się przytłaczający i potencjalnie osłabić wydajność Twojego sklepu.

Kompleksowe zarządzanie sklepem

Od projektowania, hostingu, przetwarzania płatności, realizacji, promocji produktów i raportowania, możemy obsłużyć każdą część Twojego sklepu, abyś mógł skupić się na swojej strategicznej wizji – i pozostawić nam szczegóły operacyjne.Doradztwo w zakresie obsługi klienta

Nasz zespół ma doświadczenie w zakresie zaawansowanych technik dostarczania usług dla klienta i może pomóc Ci zidentyfikować i poprawić możliwości świadczenia usług oraz pomóc Twojemu sklepowi uzyskać godną pozazdroszczenia reputację.

Google AdWords i wyszukiwanie (SEM)

Specjalizujemy się w projektowaniu, ocenie i zarządzaniu płatnymi kampaniami wyszukiwania w e-commerce, aby pomóc Ci uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w płatne inwestycje w wyszukiwarkę.

Search Engine Optimization (SEO)

Nasze usługi SEO pomagają w znalezieniu klientów, gdy szukają w Internecie produktu lub usługi. Korzystamy z naszego sprawdzonego procesu i technik optymalizacji witryny, w tym słów kluczowych, zawartości, struktury witryny i budowania jakościowych linków.

Marketing mediów społecznościowych

Pomagamy budować relacje z klientami. Facebook, Instagram, Blog i wiele więcej – udostępnimy Cię w sieci społecznościowej i przygotujemy dla Ciebie narzędzia do tworzenia doskonałych połączeń i relacji.

Promocja produktu i fotografia

Sposób wyświetlania i opisywania produktów online jest jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia udanego sklepu. Zapewniamy Ci wiedzę i zasoby, aby skutecznie promować Twoje produkty, w tym fotografowanie i opisy produktów.


Kompleksowe zarządzanie sklepem internetowym

SUKCES E-COMMERCE WYKRACZA POZA INTELIGENTNY PROJEKT I WSPANIAŁE PRODUKTY

Atrakcyjny, angażujący sklep internetowy jest oczywiście ważny – ale bez znaczenia, jeśli potencjalni klienci nie mogą Cię znaleźć. Dlatego uzupełniamy nasz projekt i rozwój e-commerce strategią marketingu cyfrowego, aby pomóc przyciągnąć klientów do Twojego sklepu i poprawić konwersję.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Imię*

Numer telefonu*

Email*

Adres Twojej strony www

Wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest FLOW Sudół Bartosz... z siedzibą przy ul. Babiego Lata 9b/4b; 53-020 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

więcej